Mac Baren – Mixture (Scotish Blend)

Mac Baren Mixture

Pirmo reizi šis tabakas maisījums parādījās 1958. gadā un ieguva lielu popularitāti, kas ir saglabājusies daudzu gadu garumā. Ražotājs norāda, ka šajā maisījumā atrodamas 35 dažādas tabakas lapas no dažādām pasaules vietām. Tā sastāvā ir dažādas noturētas Virdžīnijas tabakas, zeltaini brūnā Bērlija tabaka, kā arī Kavendiša tabaka.

Tabakas maisījums ir viegli aromātisks, taču nevarētu to salīdzināt ar tipisku aromātisko tabaku. Aromatizētājs ir knapi sajūtams. Lai gan, atverot bundžiņu, ir jūtama viegla medus smarža, tabakas maisījuma autors Pers Jensens norāda, ka šajā maisījumā nav pievienots medus. Ļoti patīkama garša, ja pīpē lēni. Virdžīnijas tabaka satur daudz dabīgā cukura, tapēc, ātri pīpējot, dūmi var “iekost” mēlē. Pīpēšanas laikā garša mainās diezgan manāmi, aromatizētājs gandrīz pavisam pazūd un priekšplānā paliek Virdžīnijas tabaka un sajūtama arī Bērlija tabakai raksturīgā riekstainā garša.

Tabaka nav stipra, taču nav arī vāja. Es to novērtētu ar 2 no 4 ballēm. Telpas aromāts ir jūtams, taču nav pārāk uzbāzīgs.

Šo tabakas maisījumu var ieteikt gan iesācējiem, gan pieredzējušiem pīpētājiem, kas meklē maisījumu atslodzei.

Stiprums: ★★★★, Aromatizētājs: ★★, Garša: ★★★★
Mans novērtējums: ★★