Budžeta Colts

Colts American Mixture

Šad un tad, kad hobijs ir palicis populārāks un sanāk biežāk uzpīpēt pīpi, izdevumi premium klases tabakai paliek diezgan jūtami maciņā. Labas kvalitātes 50 gramu tabakas iepakojums maksā vidēji 10 – 15€ (200 – 300€/kg). Kā risinājums šai problēmai ir budžeta tabakas iegāde. Colts American Mixture kāreiz ir šāds risinājums.

Kas ir šis Colts American Mixture?

Šī tabakas maisījuma ražotājs ir Scandinavian Tobacco Group – liela starptautiska kompānija, kuras pārstāvēto zīmolu starpā ir tādi zīmoli, kā Borkum Riff, Captain Black, Clan, Erinmore, Stanwell, W.O. Larsen utt.

Colts American Mixture

Maisījums ir aromātiska tipa, kas nozīmē, ka naturālai tabakai ir pievienotas dažādas garšas esences. Un tiešām, attaisot šo iepakojumu, ir jūtams interesants un garšīgs aromāts. Tā sastāvā ļoti jūtams kāds no dzērieniem – rums vai brendijs un šokolāde. Pēc ražotāja teiktā, šī maisījuma aromāts ir ļoti pietuvināts pasaulē populāriem mini cigāriem ar tādu pašu nosaukumu. Par cik esmu smēķējis arī šos mini cigārus, tad varu teikt, ka tik tiešām aromāts ir ļoti līdzīgs.

Colts American Mixture maisījuma pamatā ir melnā kavendiša tabaka, kam klāt piejaukts nedaudz virdžīnijas un bērlija tabakas.

Colts American Mixture

Spriežot pēc maisījuma sastāva un griezuma vienmērības, tabakas kvalitāte ir diezgan augsta, salīdzinot ar citām budžeta tipa tabakām, kas pārsvarā ir bāzētas uz aromatizētu bērlija tabaku un dažāda griezuma pakāpes piejaukumiem.

Colts American Mixture

Piepildīt pīpi un aizkurināt nesagādā nekādas grūtības. Tabakas mitrums ir pieņemams tūlītējai izmantošanai. Par cik griezums ir diezgan rupjš, ieteicams izmantot pīpes ar lielāku tilpumu. Garša nemainās pat līdz pīpēšanas beigām.

Telpā atstāj ļoti patīkamu un neuzmācīgu aromātu.

Kapēc šis maisījums ir izdevīgs?

Colts American Mixture

Pirmkārt jau kvalitātes dēļ. Sastāva un griezuma ziņā šis maisījums līdzinās premium klases aromātiskajām tabakām.

Otrkārt, cenas dēļ. Šī tabaka ir pieejama, gan 50 gramu iepakojumā, gan 180 gramu iepakojumā. Konkrēti es iegādājos 180 gramu iepakojumu, kas man izmaksāja 15.80€ (87.78€/kg). Manuprāt, ļoti izdevīga cena.

Kopsavilkums

Īsi sakot par Colts American Blend – ļoti labas kvalitātes tabakas maisījums par ļoti labu cenu. Ieteicams arī iesācējiem.